Gdzie zamówić/kupić wydawnictwa ASP i struktura katalogu

Opublikowano 4 października 2021

Wszystkie wydawnictwa ASP przeznaczone do sprzedaży można nabyć w sklep.asp.waw.pl.

Tam też można zamówić niektóre z wydawnictw gratisowych (Klient płaci jedynie za przesyłkę)

Jeśli jakieś wydawnictwo jest w katalogu, nie ma go w sklepie, a są nim Państwo zainteresowani - prosimy o kontakt (dotyczy wydawnictw, których posiadamy tylko śladowe ilości)

Możliwa jest wysyłka Pocztą Polską, InPostem do paczkomatu, kurierem InPostu, lub odbór osobisty (informację o oczekiwaniu książek na odbiór wysyłamy indywidualnie do Klientów).

kontakt:

Maryla Ścibor Marchocka

dystrybucja@asp.waw.pl

struktura katalogu:

Wydawnictwa zostały podzielone na 5 rodzajów:

1. Albumy i katalogi wystaw zbiorowych
  2. Albumy i katalogi wystaw indywidualnych
  3. Konserwacja i restauracja dzieł sztuki
  4. Teoria, opracowania, wywiady
  5. Literatura piękna
  6. Periodyki

Uwaga! w periodykach nie ujęto Aspiracji.